• Mon - Sat 8.00 - 18.00

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1448545243300{margin-bottom: 0px !important;}” el_class=”stm-slider-nice-height”][vc_column][rev_slider_vc alias=”home_slider”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1448544673381{margin-bottom: 57px !important;}”][vc_column][stm_car_listing_tabbed tab_affix=”” tab_preffix=”Makina” found_cars_prefix=”makina” search_icon=”stm-icon-car_search” filter_columns_number=”4″ filter_selected=”condition,make,serie,mileage,ca-year,price,transmission” call_to_action_icon=”stm-icon-question” call_to_action_icon_right=”stm-icon-phone2″ call_to_action_text_color=”#ffffff” enable_search=”true” enable_call_to_action=”true” taxonomy=”me-qera | condition, ne-shitje | condition,” per_page=”8″ search_label=”Kerkoni” call_to_action_label=”Keni pyetje? Telefono tani!” call_to_action_label_right=”068 330 1112″][/stm_car_listing_tabbed][/vc_column][/vc_row][vc_row stm_fullwidth=”yes” blackout_opacity=”20″ css=”.vc_custom_1625233696318{margin-bottom: 0px !important;padding-top: 137px !important;padding-bottom: 113px !important;background-color: #000000 !important;}” el_class=”stm-icon-box-adaptive-style-one”][vc_column offset=”vc_col-lg-6″ css=”.vc_custom_1448967644598{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_icon_box icon=”stm-icon-car_search” icon_size=”54″ box_bg_color=”#fab637″ box_text_color=”#232628″ link=”url:%23buy|title:Buy%20car|” title=”Po kerkoni te blini nje makine te re?” line_height=”17″ icon_color=”#232628″]Po kerkoni te blini nje makine te re?[/stm_icon_box][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-lg-6″ css=”.vc_custom_1448967649806{margin-bottom: 30px !important;}”][stm_icon_box icon=”stm-icon-car_sale” title=”Deshironi te shisni makine tuaj?” box_bg_color=”#ff4848″ line_height=”17″ icon_color=”#232628″]Deshironi te shisni makine tuaj?[/stm_icon_box][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1625233679989{margin-bottom: 0px !important;padding-top: 51px !important;padding-bottom: 62px !important;}” el_class=”stm-adaptive-tablet-margins”][vc_column][vc_row_inner css=”.vc_custom_1448532576588{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”PSE TE ZGJIDHNI AUTOBALI?” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1558950641372{margin-bottom: 23px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner css=”.vc_custom_1448532584673{margin-bottom: 54px !important;}”][vc_column_inner][stm_color_separator color=”#cc6119″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner css=”.vc_custom_1448861118351{margin-bottom: 9px !important;}” el_class=”stm-icon-box-adaptive-style-three”][vc_column_inner width=”1/4″][stm_icon_box title_holder=”h6″ icon=”stm-icon-label” title=”Mundësi financimi” box_bg_color=”rgba(255,255,255,0.01)” css=”.vc_custom_1561017040564{margin-bottom: 46px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 29px !important;}” icon_size=”52″ css_icon=”.vc_custom_1561017040561{margin-top: 4px !important;margin-right: 23px !important;}” line_height=”16″]Nese nuk mundeni te paguani per makinen tuaj te re, ne ju ofrojme mundesi financimi nepermjet institucioneve financiare qe operojne ne treg.[/stm_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][stm_icon_box title_holder=”h6″ icon=”stm-icon-speedometr” title=”Shume opsione” box_bg_color=”rgba(255,255,255,0.01)” css=”.vc_custom_1561017128073{margin-bottom: 46px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 18px !important;}” css_icon=”.vc_custom_1561017128071{margin-top: 2px !important;margin-right: 22px !important;}” line_height=”16″]Tek AutoBali do te gjeni nje game te gjere te markave dhe modeleve te makinave, si per qera edhe per shitje.[/stm_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][stm_icon_box title_holder=”h6″ icon=”stm-icon-application” title=”Servis & Karrotrec” box_bg_color=”rgba(255,255,255,0.01)” css=”.vc_custom_1561017207700{margin-bottom: 46px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 6px !important;}” icon_size=”52″ css_icon=”.vc_custom_1561017207697{margin-top: -1px !important;margin-right: 29px !important;}” line_height=”16″]Ju ofrojme servis dhe karrotrec ne cdo kohe.[/stm_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][stm_icon_box title_holder=”h6″ icon=”stm-icon-chat” title=”Kliente te lumtur” box_bg_color=”rgba(255,255,255,0.01)” css=”.vc_custom_1561017302610{margin-bottom: 46px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 9px !important;}” icon_size=”44″ css_icon=”.vc_custom_1561017302608{margin-top: 3px !important;margin-right: 17px !important;}” line_height=”16″]AutoBali eshte tashme i konsoliduar ne tregun e makinave me qera dhe per shitje. Nje numer i madh klientesh kane zgjedhur makinat tona dhe gjithmone qellimi yne eshte te kemi kliente te kenaqur.[/stm_icon_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]